У Сумах попрощалися із солдатом Євгенієм Болдичевим

Солдата Євгенія Болдичева провели в останню путь у Сумах. Чоловік загинув на російсько-українській війні 25 січня 2023 року, повідомили в сумському центрі комплектування.

Солдата Євгенія Болдичева провели в останню путь у Сумах. Чоловік загинув на російсько-українській війні 25 січня 2023 року, повідомили в сумському центрі комплектування.

Загинув чоловік поблизу Вугледара в Донецькій області, йдеться в сюжеті Суспільного Суми.

"Добрий, щирий, безвідмовний, дуже гарний хлопець. Помирають найкращі", — згадує родичка загиблого Галина Савченко.

Відспівали воїна в сумському Свято-Миколаївському храмі.

"Дуже був добрий, гарний хлопець, дуже чуйний. Він, коли розпочалася АТО, відгукнувся, пройшов всю її, потім пішов працювати, але тільки розпочалася війна — він вже був на цій війні. Так сталося, це для нас велика втрата. Він не був одружений, але в нього була дівчина, він планував створити сім'ю. Казав: "після війни. Все буде потім", — ділиться тітка Євгенія Болдичева Інна Кіхтенко.

"Був хлопець щирого серця, чесний, добрий, трудовитий. Коли почалася війна, пішов захищати Батьківщину. Він працював на виробництві, його поважали дуже сильно", — розповів дядько загиблого Олександр Савченко.

На момент загибелі Євгенію було 40 років. Він воював у складі мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону, повідомили в центрі комплектування. Поховали захисника на Алеї Слави Баранівського кладовища Сум.

<iframe width="772" height="434" src="https://www.youtube.com/embed/Zn8Q7s7jl88" title="“Був хлопець щирого серця”: у Сумах поховали воїна Євгенія Болдичева" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: