11 Травня 2024
287
![Сумська "Вікторія" не переграла конкурента фото Сумська "Вікторія" не переграла конкурента фото](/storage/thumbs/520/c3R/cue/nzQSWXsUoVVI9cupZlBfvldy-metaZjQyZDQ0YmYtMWMxMi00MjBlLThmYzgtYWM2NmY2MTYyNWY1LmpwZw==-.webp)
10 травня у Сумах ФК "Вікторія" зіграла внічию 1:1 з "Епіцентром" з Кам'янця-Подільського у 26-му турі чемпіонської групи Першої ліги. Цей результат позбавляє сумчан шансів на участь у перехідних матчах за вихід до Прем'єр-ліги.
"Вікторія" відкрила рахунок на 38-й хвилині: Олександр Лебеденко дальнім ударом вразив ворота суперника. Проте, "Епіцентру" вдалося відігратися - після перерви Данило Кравчук зрівняв рахунок.
Хоча "Вікторія" й доклала зусиль, їм не вдалося вирвати перемогу. Нічия 1:1 з "Епіцентром" остаточно позбавляє сум’ян шансів на 4-те місце, яке давало право на участь у перехідних матчах з 13-м місцем Прем'єр-ліги.