У Глухові поховали захисника, який загинув у другий день війни

16 травня відбулась церемонія прощання із захисником України Андрієм Кириловичем РЯБКОМ (04.01.2000 – 25.02.2022).

16 травня відбулась церемонія прощання із захисником України Андрієм Кириловичем РЯБКОМ (04.01.2000 – 25.02.2022).

Під прапором України, з усіма воїнськими почестями, квітами і словами подяки героїчного земляка провели в його останню дорогу.

Слава і честь усім, хто захищає рідну землю від окупантів. Ціна незалежності - життя кращих синів і доньок України. Неможливо передати словами біль втрати, особливо - після понад двох років сподівань. На превеликий жаль, підтвердилася загибель прикордонника Андрія Рябка.

Зв'язок із ним перервався ще на другий день повномасштабного вторгнення, коли Андрій перебував у м. Щастя, що на Луганщині. Упродовж двох років рідні не втрачали надію, адже сподівалися, що він у полоні. Декілька разів робили аналіз ДНК, але збігів не було виявлено. І лише нещодавно отримали трагічну звістку - результати тесту, які загасили останній промінь надії.

Народився Герой 4 січня 2000 року в Глухові. Здобував освіту в місцевій школі №6 та Кадетському корпусі імені Харитоненка в Сумах. Після чого вступив до лав Державної прикордонної служби. Паралельно навчався в педагогічному університеті на викладача фізичної культури. Ще зі шкільних років юнак мріяв стати військовим, тому і вступив до воєнного училища, а потім, ще за півтора року до повномасштабного вторгнення, підписав контракт.

Усі, хто знав Героя, згадують про нього як про мужню, сильну, сміливу, але, водночас, світлу, дуже добру та чуйну людину.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: