У Ромнах провели в останню путь захисника України Вячеслава Іващенка

24 травня Роменська громада попрощалася з земляком, захисником, воїном, надійним побратимом, Героєм – Вячеславом Борисовичем ІВАЩЕНКОМ, який загинув 19 травня 2024 року, боронячи землю України від рашистської орди.

24 травня Роменська громада попрощалася з земляком, захисником, воїном, надійним побратимом, Героєм – Вячеславом Борисовичем ІВАЩЕНКОМ, який загинув 19 травня 2024 року, боронячи землю України від рашистської орди.

Прощання із загиблим військовослужбовцем відбулось на Алеї Слави.

Рідні, керівництво громади, священнослужителі, побратими, знайомі, друзі і небайдужі мешканці прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву свого земляка в ім’я Батьківщини.

«Герої! Вони гинуть за Україну. Молоді та досвідчені. Амбіційні та запальні! Скромні та мрійливі. Сини, чоловіки, татусі, брати, друзі… Титани, які своєю мужністю зупиняють лютого окупанта і захищають кожного з нас. Ще один мужній захисник прийняв свій останній бій. Підла смерть забрала життя у ще одного нашого земляка та борця за Незалежність України - Вячеслава Борисовича ІВАЩЕНКА. Важко сприймати смерть наших захисників... Важко знайти потрібні слова втіхи та підтримки для рідних, близьких і знайомих. Вічна пам'ять Захиснику, який віддав найдорожче - поклав душу і тіло свою заради всіх нас. Спочивай з миром, Вячеславе! Нехай пухом тобі буде рідна земля!», - звернувся до родини загиблого воїна міський голова Олег СТОГНІЙ.

За душу Воїна піднеслися молитви, на його честь прозвучав Гімн України.

З повними очима сліз, з тугою на серці, букетами квітів у руках, під тужливу мелодію духового оркестру усі присутні провели загиблого Захисника до його останнього місця спочинку.

Наш Герой - Вячеслав Борисович ІВАЩЕНКО народився 16 липня 1974 року у с. Попівщина Роменського району.

Перший клас закінчив на Миколаївщині, далі родина переїхала до м. Ромни.

У 1989 році закінчив Роменську школу №7.

Потім здобув спеціальність «газозварювальника» у Роменському професійно-технічному училищі №14.

Після навчання Вячеслав пройшов 🪖строкову службу в армії у м. Горлівка у внутрішніх військах. Охороняв підприємство хімічної промисловості «Стирол». Протягом трудового шляху Вячеслав встиг спробувати себе на різних роботах: ТОВ «Таланпром», на будівництві.

Згодом чоловік створив родину. Має двох дітей: сина та доньку. Понад усе любив своїх дітей.

Вячеслав захоплювався садівництвом: любив саджати квіти. Напевно, вони його теж любили, бо кожна квітка, посаджена його руками, приживалася та радувала всіх навколо.

Вячеслав любив життя, облаштовував власний дім та мріяв про майбутнє своїх дітей у мирі та злагоді. Але жорстока війна поставила на паузу його мрії та плани.

З початком повномасштабного вторгнення Вячеслав не роздумуючи записався до лав територіальної оборони.

З жовтня 2021 року Вячеслав працював на посаді оператора газової котельні в Роменському дошкільному навчальному закладі №7 «Калинка», звідси в лютому 2024 року і був призваний на військову службу під час мобілізації.

Пройшовши підготовку та бойове злагодження у Львівській області, 19 березня 2024 року Вячеслав був перекинутий на Донецький напрямок.

Служив навідником єгерського відділення 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Вячеслав вперше пішов на бойове завдання «на нулі» й попередив рідних про те, що його декілька днів, можливо, не буде на зв'язку.

Це було його перше і останнє бойове завдання…

З нього Вячеслав повернувся додому «на щиті»…

19 травня 2024 року солдат Вячеслав Борисович ІВАЩЕНКО загинув під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області.

Вячеслав був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу та незалежність України. Він мужньо боровся з ворогом, захищаючи нашу рідну землю.

Герою навіки 49 років…

Без рідної людини залишились батько, мати, діти, сестра…

Щирі співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Вічна шана Герою – Вячеславу ІВАЩЕНКУ!

Герої не вмирають!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: