27 Травня 2024
474
![На Сумському водозаборі встановили сонячну електростанцію фото На Сумському водозаборі встановили сонячну електростанцію фото](/storage/thumbs/520/VcC/4l6/z2ADXdYYW3QbboDgYQ11j0GS-metac2h1dHRlcnN0b2NrXzE3NTI3NDQyOS0xMDI0eDY1NC5qcGc=-.webp)
За підтримки міжнародних донорських організацій та Сумської міської ради на одному з водозаборів КП «Міськводоканал» збудована і введена в експлуатацію сонячна електростанція.
Проєкт був реалізований за координації Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.
Встановлено сонячну електростанцію комбінованого типу 60 кВт - гібридну та 30 кВт мережеву, яка на 15% забезпечує потребу водозабору в електричній енергії.
За 22 дні роботи СЕС сумарна генерація склала 7,9 МВт •год електричної енергії.
Фото ілюстративне