У річці на Сумщині зафіксували масову загибель риби

Обстеження акваторії річки в безпосередньому місці виявлення мертвої риби наразі ускладнене мінуванням територій та постійними ворожими обстрілами

28 травня Державна екологічна інспекція у Сумській області отримала повідомлення про масовий мор водних біоресурсів та неприродний колір води у р.Сейм.

Зі слів заявників, така ситуація спостерігається відучора щонайменше в районі сіл Манухівка та Піски.

Задля перевірки викладених фактів до Конотопського району терміново направлено державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища. Станом на 12:00 ними вже відібрано проби води в районі населених пунктів Ігорівка, Зінове та Мутин.

Обстеження акваторії річки в безпосередньому місці виявлення мертвої риби наразі ускладнене мінуванням територій та постійними ворожими обстрілами, адже  Манухівка розташована на відстані менше 5 км від кордону з рф.

Державна екологічна інспекція у Сумській області радить не купувати та не вживати річкову рибу невідомого походження. Також закликаємо громадян тимчасово утриматися від риболовлі та купання у річці Сейм до з'ясування причин і обставин загибелі біоресурсів.

Інформацію про результати гідрохімічного аналізу відібраних проб води буде оприлюднено одразу після їх отримання, повідомляють Державній екологічній інспекції у Сумській області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: