4 Червня 2024
395
![У Ямпільській громаді попрощалися із загиблим захисником Миколою Соломком фото У Ямпільській громаді попрощалися із загиблим захисником Миколою Соломком фото](/storage/thumbs/520/EZh/LdE/fNSUNxUMW4M4FP5zleL9OioY-metaYjY5NWMzN2UzODJjNmI5NDI4MDMxOWFjM2YwMDJjNjYuanBn-.webp)
3 червня Ямпільська громада назавжди попрощалася з захисником України, нашим земляком, Миколою СОЛОМКО, 15.03.1974 року народження, жителем с. Воздвиженське.
Герой помер від отриманих травм в ході виконання бойового завдання в районі населеного пункту Водяне, Донецької області, під час забезпечення національної безпеки і оборони відсічі і стримування збройної агресії проти України, повідомили в Ямпільській селищній раді.
У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким.
Вічна пам'ять і шана Герою!