Сумська патрульна стала бронзовою призеркою Кубка України з бодибілдингу

Сумська патрульна стала бронзовою призеркою Кубка України з бодибілдингу  фото

Днями у Львові відбувся відкритий кубок України WABBA 2024, в якому взяла участь інспекторка сектору зв’язків із громадськістю патрульної поліції Сумської області Марина Горьковська.

Змагання з бодибілдингу та фітнесу — це конкурси атлетичної краси, де, окрім зовнішності, оцінюється фізична форма та рівень підготовленості спортсмена.

Серед 15 учасниць, у категорії до 170 см, наша спортсменка виборола 3 місце в номінації “Miss Bikini”.

Конкуренція майже не відчувалась. Адже в такий непростий для нашої країни час зібрались учасники та учасниці з багатьох куточків України. Відчувалося, що ми єдині, сильні духом і міцні тілом. Щодо особистих відчуттів, то я виходила на сцену не за для того, щоби здобути кубок. Для себе я вже переможниця та пишаюся тим, що змогла досягнути своєї мети — загартувати тіло й характер, — розповідає Марина Горьковська.

Сумська патрульна стала бронзовою призеркою Кубка України з бодибілдингу  фото №1