Які будуть графіки погодинних відключень електроенергії на Сумщині 11 червня

Наразі в усіх областях України, включаючи Сумську, діють графіки погодинних відключень електроенергії з 16:00 до 22:00.

Наразі в усіх областях України, включаючи Сумську, діють графіки погодинних відключень електроенергії з 16:00 до 22:00.

11 червня 2024 року з 14:00 до 19:00 по всій Україні, включаючи Сумську область, будуть застосовані графіки погодинних відключень електроенергії, повідомили в Укренерго.

Як повідомили в "Сумиобленрего", вимкнення розпочнуться з 6 черги та будуть здійснюватися за графіком, який ми додаємо нижче в режимі -2/+10.

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде.

Як дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ?

  • На сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в розділі Споживачам-Відключення-Аварійні відключення/графіки відключень - вводимо свій особовий рахунок, дізнаємося чергу та дивимося в прикріплену табличку: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya
  • Зареєструвавшись на Е-SVITLO Суми (або встановивши однойменний додаток), Ви зможете отримувати інформацію про свою чергу та причину знеструмлення в особистому кабінеті та на електронну пошту.
  • Можна також зателефонувати до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за безкоштовним цілодобовим номером 0 800-300-247.

Пам’ятаємо про істинну причину такої ситуації - це збройна агресія рф проти України.

Ви можете допомогти енергосистемі в цей складний час, знизивши споживання електроенергії в "пікові" години навантаження - з 7 до 10 та з 17 до 22.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: