Охтирчанка відзначила 100-річний ювілей

15 червня з ювілеєм у 100 років вітали охтирчанку Анастасію Петрівну Сопітько.

15 червня з ювілеєм у 100 років вітали охтирчанку Анастасію Петрівну Сопітько.

З нагоди поважного ювілею до оселі довгожительки завітали секретар Охтирської міської ради Вікторія Булах, начальник Управління соціального захисту населення Тетяна Коваленко та заступник Ірина Божко.

Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, любові від рідних і близьких людей, і ще довго спілкувалися - адже Анастасії Петрівні є що розповісти, є чим поділитися.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. За 100 років Анастасія Петрівна пройшла нелегкий шлях. Народилася 15.06.1924 року в м. Охтирка. Батьки працювали у колгоспі, окрім неї в сім'ї ще виховувалося 5 дітей. У молодому віці трагічно загинув батько Анастасії, тож мати самостійно виховувала дітей. Анастасія Сопітько закінчила 8 класів охтирської школи №11, а потім навчалася в Охтирському медичному училищі. У роки війни працювала у госпіталі, була військовим медиком. Понад 30 років пропрацювала старшою медичною сестрою в інфекційному відділенні Охтирської лікарні - звідки й пішла на пенсію. Чоловік Анастасії - Павло Іванович Сопітько, все життя працював на залізничному вокзалі в Охтирці. Разом із чоловіком виховали двох дітей, має чотирьох онуків та чотирьох правнуків, повідомили в мерії Охтирки.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: