Сумські гандболісти здобули золото на Універсіаді

Сумські гандболісти здобули золото на Універсіаді фото

У Києві відбулася ХІХ Літня універсіада України з гандболу серед чоловічих команд, де тріумфували гандболісти Сумського державного університету.

Це стало історичною подією для команди СумДУ, адже вони вперше здобули цей титул. У фінальному матчі їм протистояли принципові суперники - команда з Одеси. Поєдинок був напруженим, і лише в кінці першого тайму сум'янам вдалося вийти вперед з рахунком 16:14. Другий тайм також видався нелегким, але завдяки самовіддачі та командній роботі сумські гандболісти зуміли не лише втримати перевагу, а й збільшити її до 7 очок. Фінальний свисток зафіксував перемогу СумДУ з рахунком 36:29.

Кращими бомбардирами команди стали Маломан (9 голів), Рагозін (7 голів) та Николюк (6 голів).

Важливо зазначити, що збірна Сумської області, до складу якої також входили переважно студенти СумДУ, посіла п'яте місце на цьому турнірі.