Завантаження ...

9 липня на Сумщині вимикатимуть світло за трьома різними графіками

9 липня на Сумщині вимикатимуть світло за трьома різними графіками фото

Відповідно до вказівок НЕК "Укренерго", графіки погодинних відключень на 9 липня будуть такими:

  • 00:00 - 05:00 в обсязі трьох черг;
  • 05:00 - 14:00 в обсязі двох черг;
  • 14:00 - 16:00 в обсязі трьох черг;
  • 16:00 - 22:00 в обсязі чотирьох черг.
  • 22:00 - 24:00 в обсязі трьох черг.

Причина застосування графіків - прогнозований дефіцит у енергетичній системі України через брак потужностей. Адже генерація суттєво постраждада внаслідок обстрілів окупантів.

Але НЕК "Укренерго" може змінювати вказівки. Ми обов’язково продовжуємо Вас інформувати!

Чому часто відбуваються зміни? Це залежить від кількох факторів (погоди, ремонтних робіт, споживання електроенергії та стану генерації).

Нагадаємо, наші фахівці удосконалили розділ "Споживачам-Відключення" на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО": https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya

Ввівши свою адресу (або ж особовий рахунок), Ви можете дізнатися про номер своєї черги для ГПВ. Інформація про години знеструмлення тієї чи іншої черги є в графіках, які ми регулярно публікуємо на всіх офіційних ресурсах Товариства, відповідно до вказівок НЕК "Укренерго":

Свою чергу ГПВ та будь-яку інформацію за Вашою адресою чи особовим рахунком можна також дізнатися, зателефонувавши до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за безкоштовними цілодобовими номерами 0 800-300-247 або 0 652 659 659.

Також графіки погодинних відключень тепер відображені в зручному форматі в особистому кабінеті E-Svitlo (Перегляд-Відключення): https://sm.e-svitlo.com.ua.

Такий формат є і в мобільному додатку E-Svitlo СУМИ! Зайдіть в Play Маркет та оновіть додаток, щоб опція стала доступною для Вас.

Черга при АВАРІЙНИХ знеструмленнях відображається НА МОМЕНТ ВІДКЛЮЧЕННЯ в реальному часі на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в розділі "Споживачам"-"Відключення" за Вашою адресою чи номером особового рахунку.

Як зрозуміти, в який графік дивитися? Прочитати в оголошенні, в які проміжки часу діє схема -2/+4 (дві черги) та -4/+2 (три й чотири черги) і відкривати відповідну табличку.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: