Завантаження ...

Дві компанії оштрафовані за змову на тендері з капремонту сумської лікарні

Дві компанії оштрафовані за змову на тендері з капремонту сумської лікарні фото

Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало два товариства з обмеженою відповідальністю – "Капітал Буд – Суми" та "УК" Сумитехнобудсервіс" (колишня назва "БК Темп Інвест") – на загальну суму 136 000 гривень.

Відділення АМКУ встановило, що ці ТОВ вчинили змову під час участі у тендері на закупівлю послуг з капітального ремонту будівель медичного закладу. Тендер у 2021 році оголосила КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" Сумської міської ради, очікувана вартість закупівлі складала 7 600 000 гривень.

АМКУ зібрав докази, що свідчать про те, що ТОВ "Капітал Буд – Суми" та "УК" Сумитехнобудсервіс" узгоджували свої дії під час торгів.

9 липня 2024 року, ґрунтуючись на цих доказах, Східне МТВ постановило, що ТОВ "Капітал Буд – Суми" та "УК" Сумитехнобудсервіс" порушили Закон України "Про захист економічної конкуренції", вчинивши антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", учасник, який протягом останніх трьох років був притягнутий до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, стосовно спотворення результатів тендерів, не допускається до участі у процедурах публічних закупівель.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: