ФК "Тростянець" здобув переконливу перемогу над дублем харківського "Металіста 1925" фото

У цьому турі ФК "Тростянець" зустрічався з дублем харківського "Металіста 1925" у Борисполі.

Матч виявився вкрай результативним для футболістів з Тростянця. Уже на 15-й хвилині Владислав Тишинінов відкрив рахунок у матчі, вивівши свою команду вперед. У другому таймі Тишинінов знову відзначився, реалізувавши пенальті. А на останніх хвилинах матчу Микита Кошкін встановив остаточний рахунок – 0:3 на користь "Тростянця".

Нагадаємо, що в першому турі чемпіонату "Тростянець" зіграв у нічию з вінницькою "Нивою" (0:0), а "Металіст 1925-2" зазнав розгромної поразки від "Чернігова" з рахунком 2:8.

Перемога над дублем харківського клубу дозволила "Тростянцю" закріпитися на лідируючих позиціях у своїй групі.