Сумські лижники відзначилися на Кубку України

Сумські лижники відзначилися на Кубку України фото

21-23 серпня у Яворові відбулися престижні FIS змагання з лижних гонок та Кубок України з лижоролерів.

Протягом трьох днів спортсмени з різних куточків країни змагалися у кількох дисциплінах: спринтерській гонці вільним стилем, індивідуальній гонці вільним стилем на дистанції 10/15 км та гонці класичним стилем на дистанції 10/15 км.

Лижники з Сумщини показали високий рівень підготовки та досягли значних успіхів:

• у спринтерській гонці: золоту медаль здобули Андрій Доценко та Анастасія Нікон, срібну – Вікторія Олех, бронзову – Богдан Нікулін;
  • у гонці вільним стилем: перше місце знову зайняли Андрій Доценко та Анастасія Нікон, друге – Денис Мухотінов, третє – Богдан Нікулін та Софія Шкатула.
  • У гонці класичним стилем: перше місце вибороли Денис Мухотінов та Анастасія Нікон, друге – Андрій Доценко та Вікторія Олех.

За результатами змагань була сформована збірна команда Сумської області для участі у Чемпіонаті світу з лижних гонок на лижоролерах серед дорослих та юніорів (12-15 вересня, Ціано ді Фіємме, Італія).