Сумські дзюдоїсти здобули «бронзу» на Чемпіонаті України

Сумські дзюдоїсти продемонстрували високий рівень підготовки на Чемпіонаті України серед молоді до 23 років, який відбувся 12 вересня у Вінниці.

Змагання зібрали понад 350 спортсменів з усіх куточків країни. Через тривоги фінальні поєдинки затягнулися до пізньої ночі, однак це не завадило нашим спортсменам показати достойний результат.

Серед призерів – чемпіонка Маргарита Мірошніченко (52 кг), срібна призерка Софія Гречка (52 кг), бронзові - Мілена Кухарь (за Донеччину), Юлія Засульська (обидві у ваговій категорії до 48 кг), Марія Рицька (70 кг) та Ангеліна Величко (78 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Сумської області посіла почесне третє місце, виборовши одну золоту, одну срібну та три бронзові медалі.

Переможцями Чемпіонату стали представники Києва, друге місце виборола команда Дніпропетровської області.