Сумські лижники відзначилися на чемпіонаті світу

Сумські лижники відзначилися на чемпіонаті світу фото

На чемпіонаті світу з лижеролерів, що проходив з 12 по 15 вересня в італійському місті Ціано-ді-Фіемме, спортсмени з Сумщини досягли видатних результатів.

Особливо відзначився конотопчанин Денис Мухотінов. У юніорській категорії він двічі піднявся на п'єдестал пошани. У масстарті вільним стилем на 10 км Денис виборов срібло, поступившись переможцю лише 3,2 секунди. У спринтерській естафеті, разом із Богданом Нікуліним із Шостки, він завоював бронзову медаль. Крім того, Денис був близький до третьої нагороди в масстарті класичним стилем на 13 км, але, на жаль, зупинився на четвертому місці.

Ще двоє сумських спортсменів потрапили до топ-10 чемпіонату. Юніорка Софія Шкатула зі Свеси посіла 8-ме місце в масстарті, а Богдан Нікулін – 10-те. Також у змаганнях брала участь Анастасія Нікон.