Сумська пляжниця – срібна призерка чемпіонату України

Сум’янка Марина Гладун здобула срібну медаль на чемпіонаті України з пляжного волейболу, який проходив у Трускавці з 13 по 15 вересня.

Разом зі своєю партнеркою Тетяною Лазаренко з Запоріжжя вона дійшла до фіналу, де поступилася Єві Сердюк та Дар’ї Романюк з Чорноморська. Варто зазначити, що минулого року наша землячка здобувала золоті нагороди.

Ще один представник Сум, Максим Гладун, у парі з киянином Річардом Ліхацьким, також показав достойний результат, дійшовши до півфіналу та посівши четверте місце.

Марія Шкурат разом із партнеркою Софією Курніковою з Запоріжжя завершили змагання на сьомому місці.