ФК "Тростянець" здобув довгоочікувану перемогу та піднявся в турнірній таблиці

ФК "Тростянець" здобув довгоочікувану перемогу та піднявся в турнірній таблиці фото

12 жовтня футболісти ФК "Тростянець" перервали свою безвиграшну серію, яка тривала 6 матчів, здобувши перемогу над вінницькою "Нивою" з рахунком 2:1.

Після 9 турів команди були сусідами в турнірній таблиці групи Б: тростянчани займали восьме місце з 8 очками, а вінничани – дев'яте з 7-ма.

Господарі поля продемонстрували відмінну гру з перших хвилин матчу. Вже на 9-й хвилині Андрій Сліпухін відкрив рахунок, а через три хвилини Владислав Тишинінов подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті.

У другому таймі гості на 75-й хвилині скоротили відставання завдяки голу Даніла Кобцова, але відігратися так і не змогли.

Перемога над "Нивою" стала лише другою для "Тростянця" в цьому сезоні. Попередню перемогу команда здобула ще в другому турі. Завдяки трьом очкам, набраним у цьому матчі, "Тростянець" піднявся на шосте місце в турнірній таблиці, набравши 11 очок у 9 іграх.