Охтирський "Нафтовик" здобув вольову перемогу в Кривому Розі

Охтирський "Нафтовик" здобув вольову перемогу в Кривому Розі фото

У вихідні відбулися матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Охтирський "Нафтовик" у гостях зустрічався з криворізьким "Пенуелом".

Поєдинок вийшов надзвичайно напруженим і результативним. Рахунок у матчі відкрив охтирчанин Олександр Лапін вже на 3-й хвилині, проте господарі швидко відновили паритет. На 17-й хвилині "Пенуел" вийшов вперед, але "Нафтовик" не здавався. До перерви Андрій Нелін зрівняв рахунок, а у другому таймі Дмитро Барсуков вивів наших уперед. Однак криворіжці знову відігралися на 57-й хвилині.

Вирішальним у цьому матчі став гол Сергія Кісіля на 85-й хвилині. Саме він приніс "Нафтовику" важливу перемогу з рахунком 3:4.

Завдяки цій перемозі охтирський "Нафтовик" піднявся на одну сходинку в турнірній таблиці і тепер займає 8-ме місце з 8 очками.