Сум’яни здобули перемогу на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді, а також командний чемпіонат серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

У змаганнях взяли участь 112 спортсменів з 11 регіонів України. Сумські спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та здобули низку перемог.

Серед чоловіків на дистанції 35 км другим фінішував сум’янин Сергій Світличний з особистим рекордом 2:32:35, а третім – також наш Ігор Главан (2:34:50).

Серед молоді сум’яни Микола Рущак (2:34:54) та Єгор Шелест (2:47:11) здобули золото та срібло відповідно. Завдяки таким результатам, команда Сумської області стала переможцем командного заліку.

Крім того, сумські спортсмени здобули ще низку нагород:

• Іван Скріннік і Дарина Ющенко посіли друге місце на дистанціях 3 і 5 км відповідно;
  • Роман Чирва та Сергій Лазоренко здобули бронзу на дистанціях 3 км та 5 км відповідно.

Серед спортивних шкіл Сумська обласна ДЮСШ виграла командну першість, а загалом спортсмени Сумщини посіли третє місце.