Чи роблять сумʼяни запаси продуктів на зиму – ми спитали

Журналісти MISTOSUMY провели опитування, щоб дізнатися, які запаси продуктів роблять містяни на зиму.

Журналісти MISTOSUMY провели опитування, щоб дізнатися, які запаси продуктів роблять містяни на зиму.

Зважаючи на прогнози експертів про можливі перебої з енергопостачанням цієї зими, а також неминуче підвищення цін, підготовка до холодної пори року є важливою. Саме тому заготівля стає актуальним питанням для багатьох сумʼян. Одні віддають перевагу домашній консервації з вирощених овочів на власній ділянці, інші ж купують необхідні продукти в магазинах.

Журналісти MISTOSUMY провели опитування, щоб дізнатися, які запаси продуктів роблять містяни на зиму.

Олена:

— Ми живемо у власному будинку, тому маємо можливість вирощувати овочі на власному городі. Я завжди роблю запаси: консервую, заморожую, зберігаю овочі у підвалі. Це набагато вигідніше, ніж купувати все в магазині. По-перше, ти точно знаєш, що твої продукти екологічно чисті, без зайвих хімікатів. А по-друге, так можна значно заощадити. 

Тетяна, фотографуватись відмовилась: 

 — Раніше, коли була молодша, я завжди робила запаси. У нас був город, і все, що потрібно, ми вирощували самі. Але зараз здоров’я вже не те, тож працювати на городі я не можу. Через обмежений бюджет купую продукти поступово, коли вони потрібні, переважно в супермаркетах.

Олег:

— У моєму віці працювати на городі вже фізично важко. Я не роблю запасів, усе купую в магазині, коли виникає потреба. Зараз, на щастя, немає проблем із доступом до продуктів, тому не бачу сенсу запасатися наперед.

Олексій, фотографуватись відмовився:

— Я взагалі не бачу сенсу запасатися продуктами. Навіщо витрачати час і сили на город, якщо ці продукти завжди можна купити в магазині? Краще цей час використати для роботи, заробити гроші й купити все необхідне. На мою думку, працювати на городі зараз економічно невигідно.

 

Антоніна:

​​​​​​​— Маю город у селі, де вирощую овочі. Картоплю, моркву, буряк – усе зберігаємо на зиму. Але от такі продукти, як цукор чи борошно, купуємо поступово, за потреби. Зручно, коли своя картопля є під рукою, це значно знижує витрати.

Євген, фотографуватись відмовився:

​​​​​​​— Маю дачу, де вирощую свої овочі, і намагаюся максимально забезпечувати себе продуктами. Вирощене власними руками – завжди якісніше й безпечніше. Крім того, роблю консервації, щоб мати запаси на зиму. Це не тільки економія, але й впевненість у якості продуктів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: