Восьмого лютого у Сумах відбувся ярмарок до дня закоханих, на якому сумські крафтяри представляли власні вироби. Як проходив крафтовий вікенд у Сумській міській галереї і що цікавого можна знайти у майстрів – дізнавайтеся у нашому матеріалі.
8 лютого у Сумах відкрився ярмарок до Дня закоханих, де місцеві крафтяри представили власні вироби. Близько 30 бізнесів зібралися в одному місці, щоб познайомити сум'ян із локальним виробництвом. Захід триватиме два дні – 8 та 9 лютого. Як минув перший день крафтового вікенду в Сумській міській галереї та які унікальні речі можна знайти у майстрів – читайте в нашому матеріалі.
Ярмарок почався об 11:00 у Сумській міській галереї по вулиці Соборна, 27. Як зазначають організатори, агенція промоції Суми, захід вирішили зробити до дня закоханих, а частину коштів з продажу направити на збір для захисників з Сумщини. На відміну від новорічної ярмарки, яка проходила у торговому центрі «Мануфактура» – ця мала більший попит. Адже сум’яни заходили один за одним, щоб познайомитися з виробами сумських крафтярів, а не забігали прогулюючись центром, як минулого разу.
Містяни починають більше цікавитися різноманіттям виробництва рідного міста, адже навіть протягом години кількість людей не змінювалася. Постійний потік гостів, які підходили до кожного прилавку та знайомилися з власниками, продукцією. Дізнавалися історію створення і куштували, або приміряли те, що зацікавило.
[GALLERY-511]Що можна було знайти на ярмарку?
Крафтові вироби задовольняли найрізноманітніші смаки:
- Прикраси та одяг
- Декор для дому
- Натуральні солодощі, домашні напої
- Косметика
- Іграшки ручної роботи
Асортимент ярмарки до дня закоханих дещо відрізняється від звичайних. Він спрямований більше на покупку у подарунок комусь.
[GALLERY-512]Досвід, відчай та родинна справа: історії створення сумських бізнесів
Журналісти MISTOSUMY.com поспілкувалися з підприємцями, які поділилися своїми шляхами до створення бізнесу.
«Мій шлях у світі натуральної косметики розпочався з мережевого маркетингу, де я спеціалізувалася на парфумерії. З часом мої клієнти почали цікавитися, чи можу я запропонувати їм натуральну косметику. Маючи за плечима знання з технології виробництва косметики та використовуючи лише сертифіковані інгредієнти, я створила власну лінійку продуктів. Мій досвід у розробці натуральних засобів дозволяє мені створювати унікальні рецептури, які враховують особливості нашого клімату та потреб шкіри. Я переконана, що природні компоненти, такі як трави та рослини, найкраще підходять для догляду за шкірою».
«Наша сімейна виноробня має багаторічну історію. Ми з покоління в покоління передаємо традиції виробництва натуральних напоїв. У нашому асортименті ви знайдете як класичні, так і авторські розробки. А на подібних ярмарках зможете й спробувати до покупки. Ми використовуємо натуральні інгредієнти: мед, ягоди, трави, уникаючи штучних добавок. Окрім того, задля довіри наших покупців – пройшли усі необхідні сертифікації для продажу».
«Взагалі я маю вищу освіту дизайнера-митця, тому малюю дуже давно. Однак через сімейні обставини не було можливості розвиватися у цьому напрямку. Коли чоловік пішов служити і їм знадобилася машина – потрібно було якось заробляти гроші. Тоді я згадала, що вмію малювати. І звідти все пішло. Спочатку малювала для аукціонів та лотерей, іноді безоплатно віддавала. Увесь заробіток з продажу розписів йде на ЗСУ, донат. Одяг для малюнків купую звичайний, не дороговартісний, щоб кожен бажаючий зміг собі його придбати. У майбутньому планую більше розвиватися у цьому напрямку та почати створювати більш масштабні картини, які будуть чіпляти не тільки око, а й серце».