Перед настанням весни затяті городники замислюються про збільшення врожаю у майбутньому. Мінімізувати зусилля, докладені для вирощування смачних та екологічно чистих овочів та фруктів, допоможе теплиця з полікарбонату. До того ж, придбавши теплицю, можна збирати врожай цілий рік.
Полікарбонат є дуже популярним матеріалом для виготовлення дачних теплиць. Його оригінальна структура, що нагадує стільники (бджолині соти), забезпечує збереження тепла. Листи полікарбонату завдяки спеціальній обробці перешкоджають впливу на рослини ультрафіолетових променів сонця. У Львові та області можна на сайті https://www.modernpl.com.ua/cat/teplytsi/ купити теплицю із полікарбонату за оптимальною ціною з доставкою.
Властивості полікарбонату
Розглянемо базові технічні властивості матеріалу:
- легкість;
- теплопровідність;
- здатність пропускати сонячні промені;
- легкість у застосуванні, завдяки чому теплиці мають різні варіанти дизайну;
- довговічність.
Теплиці з даного матеріалу мають масу переваг, серед яких:
- відмінна світлопропускна здатність;
- стійкість до впливів зовнішніх факторів, пошкодженнь;
- розмаїття форм, що забезпечується пластичністю полікарбонату;
- довгий експлуатаційний термін – до 20 років;
- вологостійкість;
- вироби відрізняються приємним дизайном.
Звичайно ж, є й мінуси, але їх дуже мало: перший пов'язаний із можливими складностями монтажних робіт, а другий – з досить високою ціною. Можна змонтувати теплицю з полікарбонату самостійно, проте для цього знадобиться матеріал та наявність певних умінь. Доступний варіант – придбати модель, що сподобалася, на Сотекс Трейд, де представлено розмаїття варіантів. Це перевірений виробник, продукція якого відрізняється високою якістю.
Як придбати якісну теплицю з полікарбонату?
Які фактори потрібно врахувати перед придбанням теплиці?
- Міцність: конструкція повинна мати якісний каркас і надійно встановлюватись.
- Довговічність.
- Комфорт використання.
- Особливості каркасу: цільний чи збірний. Саме каркас впливає на подальшу зносостійкість споруди. Каркаси для теплиць із полікарбонату створюються з алюмінію, сталі, дерева чи пластику. Міцність теплиці залежить від кількості дуг, але й вартість також прямо пропорційна.
- Також варто орієнтуватися на конкретні плани з вирощування овочів та фруктів. Так, квадратна або шатрова теплиця підійде для вирощування помідорів та інших високорослих культур, а конструкції стрілоподібної форми підійдуть для регіонів, де часто бувають снігопади.
Щоб визначитися з розміром теплиці, слід враховувати такі фактори:
- особистий смак майбутнього власника;
- розміри земельної ділянки, на якій конструкція буде встановлена;
- кількість та характеристики рослин.
Оптимальні розміри споруди – від 2 м заввишки і близько 4 м завширшки. Це дозволяє облаштувати кілька досить широких грядок.
Добре підібрана теплиця забезпечить у майбутньому гідний урожай. Тому краще орієнтуватися на вироби від відомих виробників, купуючи у надійного продавця.