Снідати найкраще з 6 до 7 ранку, адже у цей час організм отримує максимум користі. А от відтягування їжі може загрожувати поряд проблем зі здоров'ям. Так, дослідники з Міського університету Нью-Йорка кажуть, що ранній прийом їжі допомагає уникнути деменції та раку кишечника, пише Еxpress.
У дослідженні взяли участь 34 тисячі американців. Зокрема, вчені просили досліджуваних записувати час прийому їжі. Зазначається, що піддослідні були старше 40 років, а дослідницький проєкт тривав кілька десятиліть.
У висновках йдеться, що сніданок з 6 до 7 ранку знижує шанси смерті від серцевих захворювань або раку на шість відсотків у порівнянні з тими, хто снідає о 8 ранку.
Окрім того, люди, які пізно снідають, ризикують захворіти на діабет.
"Харчовий годинник – це система всередині тіла, яка контролює вивільнення інсуліну та інших гормонів, які пов'язані з перетравленням їжі. Зокрема, якщо ви постійно будете їсти пізніше, то ваше тіло буде виробляти менше інсуліну", – сказали вчені.
До того ж снідати у ранній час корисно через те, що організм спав уночі й довгий час не отримував їжі. Все тому, що вночі організм використав багато запасів енергії для відновлення. Тому він потребує в ранньому та збалансованому харчуванні.
Також сніданок допомагає підвищити відчуття насичення та знижує щоденне споживання калорій.