Завантаження ...

Я пишаюся жінками України

screenshot_214.jpg

Сум’янка Яна Гаранжа, яка під час окупації зуміла виїхати закордон, написала відкритого листа українській жінці.

Сум’янка Яна Гаранжа, яка під час окупації зуміла виїхати закордон, написала відкритого листа українській жінці.

Не забудем і не пробачим...

Скоро рік.

І сьогодні я хочу звернутися до тебе, до жінки, до мами, що поїхала з України, рятуючи дітей.

Ти сильна. Бо тягнула дітей, речі, спогади, біль та страх невідомого. Ти змінилася, щоб вижити, ти стала іншою, щоб врятувати себе і дітей. Ти сьогодні і ти 23 лютого 2022 - вже різні люди.

Ти безстрашна. Бо їхала в невідомість, не знала де ти будеш завтра і що буде з тобою Але ти поїхала, щоб врятувати. Твоє життя ДО стало минулим, розбилося на скалки, а ти взяла і почала все спочатку.

Ти розумна. Бо довелося за хвилини вчитися будувати маршрути, опановувати нові навички, розуміти і вчити нову мову, приймати життєво важливі рішення, орієнтуватися в усьому новому та чужому.

Ти відповідальна. Бо ти несла відповідальність за кожне прийняте тобою рішення і вигрібала за них найбільше. Та кожного разу ти знову і знову вирішувала, розуміла ризики та йшла вперед.

Ти гарна. Навіть у найстрашніших умовах у тебе завжди були зачіска, манікюр та блиск на губах. Бо ти - українка. І ти завжди виглядаєш чудово, навіть в одязі з секонду чи гуманітарки.

Ти смілива. Нові країни, нові міста, нові дороги, нові люди, а ти йдеш вперед, бо з тобою твої діти і не на часі боятися змін. Ти їх приймала і приймаєш з відкритим серцем, бо ти - мама. Ти йшла в найтемніші місця, проходила найстрашніші хащі, відчувала таке, що важко описати словами. І ти не зупинилася.

Ти важлива. Бо стала центром життя для тих, хто тебе оточує. Ти вирішувала проблеми, питання так, щоб було якнайкраще для твоїх близьких. Твій багаж досвіду тепер можна міряти тонами.

Ти добра. Бо окрім рідних, ти опікуєшся ще й тими, хто попадає в твоє поле зору. Допомагаєш, підтримуєш, даєш, заряджаєш, обіймаєш та любиш. Просто так. Бо в тебе велике серце.

Ти цінна. Ніхто, окрім тебе, не здатен зробити стільки, стільки ти зробила за цей грьобаний рік.

Ти винахідлива. Хто ще, як не ти може придумати, як заробити гроші у чужій країні, не знаючи мови, звичаїв чи законів. Ти умудрялася знайти підробіток, коли спить дитина, зняти квартиру у переповненому біженцями місті, нагодувати своїх і чужих, не маючи ні копійки та знайти час, щоб погратися з дитиною, навіть, коли працюєш 24/7.

Ти незламна. Бо ти - мама. В твоєму понятті не має такого слова як «здатися». Це неможливо. Адже з тобою твої діти і ти зробиш для її щастя все. Чуєш ВСЕ!

Ти чудова. Бо вже майже рік живеш у іншій країні, вчиш мову, дбаєш про дітей і про себе і про всіх, хто поряд. Ти виглядаєш на всі 100%, бо любові до краси у тебе не забере ніяка війна.

Ти найкраща. Ти все робиш правильно, навіть, якщо тобі кажуть, що це не так. Ти йдеш своєю дорогою, змінюєш реальність для своїх дітей і невідомо звідки береш сили для цього.

Я пишаюся тобою. Я ціную тебе. Ти все почала з нуля. Ти знову і знову йшла вперед. Ти переживала, боялася, впадала в депресію, не знала, що робити, не вміла і була у відчаї. Але ти - вижила і вперто йдеш вперед, бо з тобою діти. А ти - мама і українка.

Бережи себе! Бо ти - сильна, безстрашна, розумна, відповідальна, гарна, смілива, важлива, добра, цінна, винахідлива, незламна, чудова, найкраща… Бо ти є.