Завантаження ...

Чоловіків, які незаконно виїхали з України, покарають

Чоловіків, які незаконно виїхали з України, покарають фото

В Україні готують законопроєкт щодо покарання чоловіків, які під час мобілізації незаконно виїхали з України. Зокрема, очікується спільна ініціатива парламенту та уряду. Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами, наразі не передбачено майже ніяких покарань для тих, хто незаконно перетнув кордон і потім повернувся в Україну.

 

"На сьогоднішній день таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон", – сказав він.

 

Міністр вважає, що це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної ради.

 

"Я думаю, це буде закон", – зазначив Клименко.

 

За його словами, зараз вивчається міжнародний досвід. "Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон", – додав міністр.

Як відомо, під час дії воєнного стану в Україні, виїзд чоловіків від 18 до 60 років за кордон заборонений. Водночас є винятки: з України можуть поїхати чоловіки з інвалідністю, багатодітні батьки, водії, волонтери, моряки, спортсмени, культурні діячі, народні депутати, міністри. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: