Завантаження ...

Україна разом з країнами НАТО готується розміновувати Чорне море

Україна разом з країнами НАТО готується розміновувати Чорне море фото

"Минулого року Штаб тактичної групи протимінних дій проходив курс планування протимінних операцій, що допомогло підготувати особовий склад для злагодженої співпраці: відпрацьовувались організація планування, порядок аналізу ситуації під час проведення протимінних операцій ознайомлення з обов’язками посадових осіб, а також організація роботи з документами, що розробляються та звітними документи. Все це проводилось відповідно до стандартів НАТО, які українське військо прагне опанувати в повному об’ємі", - ідеться в повідомленні.


Для успішного виконання спільних завдань військовослужбовці ЗСУ вивчали англійську мову на рівні достатньому для розуміння технічної документації та можливості вільного спілкування з міжнародними партнерами.

"У 2023 році наші моряки мали нагоду продемонструвати засвоєні знання на практиці. Разом з постійною діючою протимінною групою НАТО "Standing NATO Mine Countermeasures Group" була спланована навчальна операція з розмінування умовного кризового району біля північно-східного узбережжя Шотландії. Штаб керував протимінними силами, які виконували завдання", - ідеться в повідомленні.


Зазначається, що зараз наші моряки продовжують навчання за кордоном та активно готуються до того часу, коли загроза російського окупаційного флоту буде знешкоджена, і українську акваторію можна буде розмінувати. 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: