Завантаження ...

На Сумщині самосуд вилився у кримінал

Жінка влаштувала групову розправу над 19-річним юнаком, якого запідозрила у зґвалтуванні доньки. Попри запевняння останнього про свою невиновністьЖінка влаштувала групову розправу над 19-річним юнаком, якого запідозрила у зґвалтуванні доньки. Попри запевняння останнього про свою невиновність , жінка разом із подругою та двома чоловіками вивезли його на околицю міста, де побили. А на останок один з чоловіків відібрав в нього ще й мобільний телефон.

Подія сталася в Шостці. Про жорстоке побиття та пограбування 19-річного юнака в поліцію повідомили медики, до яких звернувся потерпілий. Лікарі констатували в нього численні забої та закритий перелом носа.

За словами потерпілого, жорстоку розправу над ним вчинили мати його колишньої дівчини, її подруга та двоє невідомих йому чоловіків. Він пояснив, що його під час телефонної розмови виманили на розмову. Побили, вивезли за місто, де також били, а на останок один з чоловіків відібрав в нього мобільний телефон та навушники. Юнак ледь дістався додому, де «швидку» йому викликали батьки.

«Вжитими першочерговими оперативно-пошуковими заходами співробітники кримінального розшуку встановили місце мешкання підозрюваних жінок та доставили їх до відділу поліції, - розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – це місцеві жительки, одній з яких 35, іншій 30 років. Найстарша з жінок пояснила, в такий спосіб вона помстилась за доньку, з якою потерпілий декілька років тому зустрічався і зґвалтував. Начебто, про даний факт вона дізналася днями, тож вирішила «провчити» хлопця разом із подругою. За її словами,в подальшому, до них приєдналися двоє випадкових перехожих, які підтримали «покарання»»

Сам потерпілий повністю відкидає звинувачення матері колишньої дівчини на свою адресу.

Одного з чоловіків, який приймав участь у розправі, поліцейські також розшукали. Місце перебування іншого наразі встановлюється .

В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 146 «Незаконне позбавлення волі чи викрадення людини» та ч. 2 ст. 186 «Грабіж». Слідчі дії продовжуються, встановлюють міра вини кожного з учасників злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: