Завантаження ...

На Сумщині працівники поліції охорони «гарячим слідом» затримали крадія мопеду

Повідомлення про крадіжку двоколісника група реагування поліції охорони отримала через спецлінію на службовий планшет. Відстеживши ймовірний напрямок руху зловмисника, правоохоронці вже за 15 хвилинПовідомлення про крадіжку двоколісника група реагування поліції охорони отримала через спецлінію на службовий планшет. Відстеживши ймовірний напрямок руху зловмисника, правоохоронці вже за 15 хвилин знайшли поблизу місцевого ринку і моторолер, і злодія.

Повідомлення про зникнення мопеду на лінію «102» надійшло близько десятої вечора від його власника. Чоловік розповів: приїхавши відвідати стареньку матір, він залишив свій ровер з заблокованим кермом біля її будинку. А коли буквально через 15 хвилин повернувся – транспортний засіб зник.

Інформацію про угон оператор спецлінії направила всім черговим нарядам, що перебували в районі скоєння злочину. Отримала її на службовий планшет і група реагування поліції охорони. Правоохоронці швидко оцінили обстановку та зорієнтувались, в якому напрямку міг податися невідомий зловмисник. Справа ускладнювалась тим, що через пізню годину видимість була обмежена, тому, окрім всього іншого, доводилось в більшій мірі покладатися на слух. В районі місцевого ринку вони почули характерні звуки роботи малооб‘ємного двигуна, і припустили, що це може бути розшукуваний ними злодій. Поліцейські перевірили свої підозри, і знайшли їм стовідсоткове підтвердження.

За кермом угнаного мопеду виявився місцевий 26-річний чоловік, який у намаганні зламати протиугінний пристрій розбив фару та пошкодив замок запалювання.

Відтак, на місце події була викликана слідчо-оперативна група Глухівського відділу поліції, котра доправила «угонщика» до відділку.

За крадіжку чужого транспортного засобу він може отримати до 5 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: