Завантаження ...

У Сумах з вівторка перекриють рух транспорту по вул. Харківська

З вівторка, 4 серпня, у Сумах буде обмежено рух громадського та приватного транспорту на ділянці дороги по вул. Харківська.З вівторка, 4 серпня, у Сумах буде обмежено рух громадського та приватного транспорту на ділянці дороги по вул. Харківська.

З опівночі вівторка, дорога по вул. Харківська, від пр-ту М. Лушпи до повороту на вул. Героїв Сумщини, буде повністю закритою. Перекриття автошляху пов'язане з укладанням верхнього шару асфальтобетону на даній вулиці.

Рух транспорту повністю обмежать на центральній проїзній частині вул. Харківська, в'їздах та виїздах з неї. Транспорт рухатиметься пр-том М. Лушпи та вул. Привокзальна.

Як повідомив директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера, протягом двох днів, тобто з вівторка по четвер, планується завершити ремонт ділянки дороги від вул. Героїв Сумщини до повороту ТРЦ «Мануфактура». Ремонт же всієї ділянки автошляху триватиме протягом п’яти-семи днів.

Очільник Сум Олександр Лисенко наголосив, що роботи намагатимуться завершити якомога швидше, по можливості, фахівці КП «Шляхрембуд» працюватимуть вночі. Він також звернувся до сумчан з проханням поставитись до перекриття дороги з порозумінням і планувати свої поїздки з урахуванням зміненого руху транспорту.

Маршрути руху комунального громадського транспорту найближчим часом буде оприлюднено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: