ФК «Тростянець» здобув перемогу

ФК «Тростянець» здобув перемогу фото

31 жовтня, завершився 16 тур чемпіонату України з футболу у другій лізі. ФК «Тростянець» (7 місце) вдома приймав МФК «Миколаїв» (5 місце).

Гості відкрили рахунок на 15-й хвилині, – Віктор Окатий. За 4 хвилини господарі зрівняли завдяки голу нігерійського легіонера Генрі Пааго. На 24-й хвилині Максим Єсип отримав червону картку за атаку на воротаря прямою ногою і залишив тростянчан у меншості. На 40-й хвилині миколаївці знову попереду після пенальті у виконанні Сергія Кравченка. Однак ще до кінця тайму господарі знову зрівняли рахунок – Віталій Полянський. Він же на 55-й хвилині вивів свою команду вперед. А за 6 хвилин не зумів забити пенальті. А на 79-й хвилині крапку у дуже непростому матчі поставив Андрій Сліпухін – 4:2.

Після 16 ігор у «Тростянця» 25 очок і шосте місце у турнірній таблиці. Він кращий серед команд із Сумщини у групі Б: «Вікторія» – 10-та (21 очко), «Суми» – 16-ті (5).