11 Листопада 2022
505
![У Сумській облраді ОПЗЖ перейменувалася на “Сумщину” фото У Сумській облраді ОПЗЖ перейменувалася на “Сумщину” фото](/image/news_small/2022/11/11_095302_news2_sorada.gov.ua-1109-155232-02.jpg)
У Сумах відбулося пленарне засідання 14-ї сесії Сумської обласної ради.
Голова Сумської облради Віктор Федорченко перед початком засідання повідомив про створення нової депутатської групи «Сумщина». До неї увійшли 14 позафракційних депутатів, а очолив групу Микола Войтенко. Це депутати колишньої фракції “ОПЗЖ”.
Також Віктор Федорченко повідомив про зміни у керуючому складі фракції ВО «Батьківщина». Після обрання першим заступником голови обласної ради припинив свої повноваження голови фракції Вадим Лисий. Очолив фракцію ВО «Батьківщина» Володимир Поцелуєв, повідомили в облраді.