18 Січня 2023
745
![Сум’янка виграла турнір по тенісу у Канаді фото Сум’янка виграла турнір по тенісу у Канаді фото](/image/news_small/2023/01/18_105619_news2_c07d20b25831404a.jpg)
Сумська спортсменка Єлизавета Довгопол виграла тенісний турнір у Канаді.
Вихованка сумської "Тенісної академії" Єлизавета Довгопол виграла турнір "Hollyburn Winter-U14", повідомив директор сумського комунального підприємства Ігор Смертяк, пише Суспільне.
"Турнір відбувся минулими вихідними у канадському Ванкувері. Участь у ньому брали спортсмени до 14 років. 12-річна сум’янка Єлизавета Довгопол стала на ньому першою і здобула "золоту" медаль", - розповів Ігор Смертяк.
Нині Єлизавета тренується у Канаді, куди вона перебралась після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну.