Завантаження ...

У Сумах попрощалися Андрієм Морданем, який повернувся з Польщі на захист України

У Сумах попрощалися Андрієм Морданем, який повернувся з Польщі на захист України фото

11 лютого у Сумах попрощалися з військовим Андрієм Морданем. Він загинув 4 лютого в Луганській області. Після початку повномасштабного наступу 24 лютого Андрій повернувся з Польщі, де працював, і пішов добровольцем.

Біля Свято-Воскресенського собору зібралися його побратими, рідні та друзі. Однокласник Володимир розповідає: Андрій був артилеристом, закінчив Сумське артучилище. Служив, допоки не скоротили його військову частину, пише Суспільне.

"Він працював у Польщі, на цивільній роботі. Повернувся 24 лютого, сам прийшов, добровольцем. Приїхав у Харків, потрапив там під ракетний обстріл", - розповів однокласник Андрія Морданя Володимир.

Батько Андрія Олександр Мордань та його тітка Раїса Касімова розповідають — чоловік кілька днів намагався потрапити на службу. "Ходив по Харкову, щоб прийняли. Два дні, аби кудись узяли. Нікуди не брали. Потрапив в Нацгвардію. Там до кінця днів своїх вже і служив, на передньому краї", - розповіли родичі загиблого.

Представник Нацгвардії України розповів, що Андрій Мордань загинув 4 лютого 2023 року. Воїн загинув на Луганщині, під час артобстрілу.

Однокласник Олександр розповів: Андрій родом з села Василівка, Лебединського району, пізніше його родина переїхала в Піщане під Сумами. "Він був завжди справедливим, був завжди цілеспрямованим. Він, я думаю, з тих, хто найкращі сини України", - сказав чоловік.

В Андрія залишилося троє дітей. 13 лютого, йому мало виповнитися 45 років. Поховали воїна у Піщаному.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: