4 Серпня 2023
499
![Охтирський “Нафтовик” зіграє в чемпіонаті серед аматорів фото Охтирський “Нафтовик” зіграє в чемпіонаті серед аматорів фото](/image/news_small/2023/08/04_024809_news2_362669714_807397724411217_4916657755507101550_n.jpg)
Охтирські футболісти дізналися суперників у чемпіонаті України серед аматорів.
На сайті Асоціації аматорського футболу України вказано, що сформовано групи учасників Чемпіонату. ФК «Нафтовик-Охтирка» зіграє у групі 2. Суперниками стануть: ФК «Штурм» (Іванків Київська обл.), "Атлет" (Київ), "Титан" (Одеса), “Зірка” (Кропивницький), “Агротех” (Тишківка, Кіровоградська область), “Олімпія” (Савинці, Полтавська область), “Пенуел” (Кривий Ріг, Дніпропетровська область), “Нафтовик” (Охтирка, Сумська область), “Авангард” (Лозова, Харківська область).