![У Глухові підлітки побили вікна в лікарні (відео) фото У Глухові підлітки побили вікна в лікарні (відео) фото](/storage/thumbs/520/uO6/MUC/FwtGuqKnOOmqoxmlb1tvzsKB-metaU2NyZWVuc2hvdF8yMzMuanBn-.webp)
Двоє юнаків, в якості розваг, вирішили розбити вікна в медичній установі, яка є архітектурною пам’яткою. Однак уникнути відповідальності за вчинене їм не вдалось.
До поліції звернулися співробітники Центру первинної медико-санітарної допомоги, які повідомили, що невідомі особи близько 22 години вечора розбили три скляних вікна у фасадній частині будівлі.
Проведеними оперативно-пошуковими заходами працівники сектору ювенальної превенції відшукали хуліганів. Ними виявилися неповнолітні глухівці 16-ти та 17-ти років. Як попередньо встановили правоохоронці, хлопці, перебуваючи у компанії своїх однолітків, розгулювали ввечері містом. На одній з вулиць юнаки вирішили розважитися та почали бити вікна в одній з комунальних установ. Після чого вся компанія втекла з місця події.
Наразі двох неповнолітніх вже притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Дрібне хуліганство», повідомляє поліція Сумщини.