![У неділю в Сумах волонтери збиратимуть допомогу для вихованців сиротинців і захисників фото У неділю в Сумах волонтери збиратимуть допомогу для вихованців сиротинців і захисників фото](/storage/thumbs/520/vxH/HLd/73f6Bc4sJw8R3ECQmy34ib2P-metaNDA2MDQ3MzAxXzcwNjc2MDE5ODY2MjgxNDJfNTA1OTg0MzUyODU1MDM5MzMzMl9uLmpwZw==-.webp)
До Дня Святого Миколая в неділю, 3 грудня, в середмісті Сум волонтери збиратимуть допомогу для вихованців сиротинців і захисників.
Акція проходитиме біля пам’ятника Цукру з 11:00 по 16:00.
Волонтери збиратимуть солодощі, іграшки, фрукти, канцелярію, засоби гігієни, гроші, парафін для окопних свічок.
«Традиційно відвідаємо дитячі інтернати Сумського району з привітаннями та допомогою для діточок. Вони мають знати, що сум’яни про них пам’ятають та допомагають їм, що вони не покинуті й не забуті. Ці діти – маленькі герої та ми повинні їм допомагати, також є запит від дітей на парафін для виготовлення окопних свічок для наших захисників та захисниць. Дякуємо всім, хто долучається до акції та підтримує!» – зазначив волонтер Дмитро ДУБОВИК.
Зібране планують доправити до сиротинців Хоружівки, Улянівки, Штепівки, Білопілля.