Завантаження ...

«Це була любов з першого погляду»: як молода дівчина відкрила єдину банджі-студію в Сумах

«Це була любов з першого погляду»: як молода дівчина відкрила єдину банджі-студію в Сумах фото

Що таке банджі-фітнес? Для чого він? Кому підходить? Про спорт та шлях «від особистих тренувань до тренера» власної студії. Журналісти сайту MISTOSUMY.com поспілкувались з молодою 21-річною дівчиною, Оленою Гребенюк, яка відкрила першу та єдину студію фітнес-банджі «Foxy. jump» в місті Суми.

- Розкажи, будь ласка, коротко, що таке банджі-фітнес? Це новий напрям?

- Банджі-фітнес – це інтенсивне кардіо тренування з поєднанням фітнесу, танцю й акробатики в польоті. Дуже цікава та захоплююча форма тренування, яка здобуває все більшу популярність серед любителів спорту. Тренування містить вправи, які виконуються з використанням спеціального обладнання – банджі-канатів. Вони надають додаткового опору та розтягування під час тренувань, що дозволяє ефективніше працювати з м’язами та збільшувати навантаження. Банджі-фітнес в Україні з‘явився приблизно років 5 тому, але розвитку почав набирати лише зараз, і навіть на сьогоднішній день він є в дуже маленькій кількості міст в нашій країні.

- Чим тобі сподобався саме банджі-фітнес?

- Мені сподобався банджі-фітнес за його інноваційність та можливість працювати над силою, гнучкістю та стійкістю за допомогою цікавого обладнання. Це відмінний спосіб різностороннього розвитку м’язів і зміцнення тіла.

Олена Гребенюк

- Чим він відрізняється від іншого виду спортивних занять?

- Одним з основних відмінностей банджі-фітнесу від інших видів спорту є використання спеціальних резинових канатів для створення опори та легкості польоту. Це дозволяє змінити навантаження і зробити тренування більш різноманітним та ефективним.

- З чого ти розпочала свій спортивний шлях?

- Спорт обожнювала зі школи, завжди брала участь в змаганнях з легкої атлетики, танців, спортивного орієнтування. Потім я завагітніла, і за цей період з 45 кг я збільшилася до 70 кг. Через рік після народження дитини розпочався мій шлях до схуднення та особистих результатів. Першими кроками були фітнес тренування через ютуб, збалансоване харчування та багато прогулянок. За 3 місяці мені вдалося схуднути на 12 кг. Потім взяла перший абонемент на тренування з тренером. Наступним етапом було заняття в тренажерному залі, де я вперше спробувала себе в ролі тренера. Потім спробувала аеробіку та розтяжку, де теж мені дуже сподобалося, і я остаточно зрозуміла, що хочу не просто тренуватися, але й тренувати інших!

- Дуже цікаво. Після цього відразу вийшло відкрити студію?

- Я почала планувати орендувати студію для тренувань, але почалась війна… Після цих подій я зрозуміла, що життя надто коротке, щоб планувати, потрібно діяти! Вже разом з чоловіком відкрили перший свій зал, де я проводила тренування з фітнесу, а він – з воркауту. Так я набрала перших своїх клієнтів. Справа йшла непогано, і ми прийняли рішення ризикнути – відкрити в Охтирці щось нове та захоплююче, а саме – студію з джампінгу. Замовили перші батути, після чого я поїхала в місто Суми, щоб подивитись, як проходить тренування, і розпочала навчатись онлайн. Паралельно набирала групи з дівчатками і відпрацьовувала з ними матеріал. Справи пішли вгору, ми найняли перших робітників, планували розширення та переїзд до міста Суми. Чоловік хотів відкрити Воркаут школу, а мені дав на вибір будь-яке направлення, яке я захочу. Одного дня, гортаючи соцмережі, мені потрапило на очі відео з Банджі-фітнес тренувань, і мене це так захопило! Це була любов з першого погляду.

- Що або хто був твоєю мотивацією?

- Моєю головною мотивацією була підтримка чоловіка та його віра у мене, наші спільні мрії та їх реалізація. А також бажання розвивати спорт серед молоді та населення: надихати інших змінювати своє життя на краще і своїм прикладом доводити, що немає нічого неможливого, якщо цього сильно бажати та прагнути дійти до мети.

- Як проходила підготовка до відкриття? Це складний процес?

- Сам момент відкриття дійсно був трішки хвилюючим. Але найскладнішим було, я вважаю – це зробити гарну та затишну студію для того, щоб людям було комфортно та гарно займатись. Я загорілася цією ідеєю, тому почала шукати, де пройти навчання та знайти обладнання з цього виду фітнесу. Це було достатньо таким нелегким завданням: на той час це обладнання ще не завозилося до України, його не було в наявності ні в одному інтернет- магазині, але, приклавши зусиль, я все ж знайшла людину, котра виготовляла обладнання і навчала людей цьому виду фітнесу. Отже, приїхавши в Суми, ми розпочали пошуки приміщення, в якому будемо тренувати. Знайшли! Це був колишній фітнес-центр, де на той момент був хостел, але нас це не злякало, тому ми почали ремонт і справились за тиждень. Потім я розпочала навчання і паралельно відпрацьовувала все на знайомих. Далі набирала клієнтів, і зараз повноцінно треную Банджі. За певний час в Сумах ми зібрали дружню команду тренерів, і зараз працюємо над відкриттям ще 4 студій з різних направлень.

Олена та її чоловік Ростислав

- Які були твої очікування від цього, чи справдились вони?

- Багато з моїх очікувань справді збулися. Я побачила значні покращення у своєму фізичному розвитку та силах, а також отримала задоволення від тренувань та можливості допомагати іншим досягати своїх цілей.

- Скільки всього відкрила студій?

- Повноцінно сама я не відкривалася, відкривали разом з чоловіком, всього в нас на сьогоднішній день 8 студій.

- Банджі-фітнесом можна розпочати займатись в будь-якому віці?

- Так, банджі-фітнесом можна займатися в будь-якому віці, оскільки вправи можуть бути адаптовані до різних рівнів фізичної підготовки та здоров’я. Важливо починати з легших вправ та поступово збільшувати навантаження, слухаючи своє тіло і дотримуючись інструкцій від тренера. Саме в нашій студії обмеження по віку – з 10 років. Попередня спортивна підготовка не є обов’язковою.

- Хто частіше до вас ходять: жінки або чоловіки? Який середній вік?

- На моєму досвіді, частіше до мене зазвичай ходять жінки, але також є і чоловіки, які цікавляться банджі-фітнесом. Щодо середнього віку, він зазвичай коливається від 20 до 50 років, але це може варіюватися в залежності від місця, де проводяться заняття та специфіки аудиторії.

- Які плани на майбутнє? Скільки плануєте відкрити студій?

- Плани на майбутнє, в яких немає меж! Велике бажання розвивати нові спортивні напрямки по всій Україні!

«GREBEN SPORT CLUB» знаходиться за адресою: Суми, вул. Харківська, 39.

Контакти: Олена Гребенюк

Запрошуємо на заняття зі спорту!

Спілкувалась Юлія Ковальова, MISTOSUMY.СОМ

.

com

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: