ФК "Тростянець" знову не зміг перемогти

ФК "Тростянець" знову не зміг перемогти фото

12 квітня ФК "Тростянець" на власному полі приймав вінницьку "Ниву" в рамках 23-го туру Другої ліги чемпіонату України з футболу.

На 16-й хвилині зустрічі "Нива" вийшла вперед завдяки голу Артура Загорулько. Однак "Тростянець" не здався і вже через 7 хвилин зрівняв рахунок зі штрафного точно у “дев’ятку”. Гол на свій рахунок записав Євген Проданов. В другому таймі команди продовжили атакувати, але забити більше голів їм не вдалося. У підсумку матч завершився нічийним рахунком 1:1. Це вже третя гра посіпіль навесні для тростянчан без перемог. Проте й восени було ще 4 матчі без виграшів. Востаннє наші перемагали аж 28 жовтня. З тих пір всього 3 нічиї у 7 матчах.

Цей результат дозволив "Тростянцю" піднятися на 12-те місце в турнірній таблиці, маючи 17 очок.

Наступного туру "Тростянець" зіграє на виїзді із львівськими "Карпатами-2".