Завантаження ...

Зроблено в Сумах: як пройшов ярмарок локальних виробників

22 травня у Сумах відбувся ярмарок, де місцеві крафтярі представляли власні вироби та бренди. Можна було знайти усе: від їжі до декору для дому. Як проходив ярмарок та що цікавого пропонують сумські виробники – у матеріалі нашого журналіста.

Фото ярмарку, який пройшов на Трибуна Парк
Фото Наталії Біловол, журналістки MISTOSUMY.com

Почалося усе о 12:00, але деякі чекали заздалегідь, насолоджуючись сонечком, холодними напоями та їжею від Трибуна Парк. Хтось швиденько пробіг усі секції та пішов у справах, а хтось блукав ними та неквапливо обирав той самий свій виріб. 

На ярмарку презентували декілька секцій:

  • Одяг та Білизна (представлялися 4 магазини);
  • Арт | Сувеніри (представлялися 4 магазини);
  • Ласощі (представлявся 1 магазин);
  • Прикраси (представлялося 5 магазинів);
  • Декор | Арома | Дім (представлялися 4 магазини).

Кожна з секцій мала кілька виробників на вибір, на будь-який смак та колір. Сучасні фотозони приковували увагу як маленьких, так і дорослих. А фортепіано біля стінки змушувало усіх піддатися бажанню щось зіграти, навіть, якщо не вміли. 

 

Журналісти MISTOSUMY.com не могли не запитати деяких сумських виробників про їх шлях до того, чим вони займаються.

Катаріні, власниця магазину патріотичних прикрас

«Усе почалося з того, що я шукала віночок на весілля сестри. Відверто, те, що мені хотілося я так і не знайшла, бо усюди були зі штучними квітами, а мені хотілося, щоб квіти були зі стрічок, як я зараз роблю. Я передивилася купу варіантів, їх дійсно було багато, але нічого не знайшла. У результаті вирішила зробити сама, все ж таки зі штучних троянд, бо часу було обмаль. Його побачила подруга та попросила їй зробити, а хто я така, щоб відмовити? Але я одразу їй сказала: «Не кажи нікому, де ти його брала, бо я цим займатися не буду!», вона погодилася, але… Знайомі через знайомих, родичі – почали звертатися усі. Тоді й вирішила, що якщо замовлення є, то потрібно займатися, до того ж якщо це приносить як гроші, так і задоволення».

На фотоо Катаріні, власниця магазину патріотичних прикрас
Фото Наталії Біловол, журналістки MISTOSUMY.com
 

Поліна, власниця майстерні авторських подарунків

«Я навчалася на художника, і 10 років пропрацювала графічним дизайнером. За усі ці роки воно мені так набридло, що я вирішила робити щось своє. Не те, що хтось диктує, а від серця. Зараз більше займаюся книжковою ілюстрацією та авторськими подарунками, які ви можете побачити на прилавку».

На фото Поліна, власниця майстерні авторських подарунків
Фото Наталії Біловол, журналістки MISTOSUMY.com
 

Тетяна, власниця магазину свічок

«Я люблю в’язати, і кожного разу, коли сідаю за це, у мене ритуал – запалювати свічку. Спочатку купувала їх, потім почала робити якісь елементарні для себе. А згодом мені це настільки сподобалося, що я вирішила робити це не тільки для себе, а й для інших. Надихаюся на форми у відомому, мені здається, усім – додатком Pinterest, де бачу щось і шукаю форми потім».

На фото Тетяна, власниця магазину свічок
Фото Наталії Біловол, журналістки MISTOSUMY.com
 

Юлія, власниця майстерні патріотичних обкладинок для паспорта та посвідчення

«Почала займатися обкладинками, коли була вагітна. А до цього захоплювалась квілінгом. Якось мені моя, на той момент, майбутня кума показала обкладинку на паспорт. Знаєте, таку, паперову у силіконовій обкладинці. І мені так сподобалося, що я вирішила спробувати сама. Там якраз пішла у декрет через 2 місяці й виготовлення обкладинок стало своєрідною віддушиною від тодішніх проблем. Я почала робити листівки, обкладинки, пробувала кілька варіантів матеріалу, на деяких зупинялася. Замінник шкіри був, а зараз ось – шкіра. І те, що мені найбільше подобається у цьому – це те, що кожна обкладинка унікальна, схожої в інших ви просто не побачите».

На фото Юлія, власниця майстерні патріотичних обкладинок для паспорта та посвідчення
Фото Наталії Біловол, журналістки MISTOSUMY.com

А ви були на ярмарку? Чи вдалося придбати щось особливе? Поділіться з нами вашими враженнями у Facebook.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: