Завантаження ...

Психолог пояснила, як жінка руйнує чоловіка в чоловікові

Психолог пояснила, як жінка руйнує чоловіка в чоловікові фото

Досить часто жінки не помічають, як своїми ж вчинками, поведінкою та словами руйнують своїх чоловіків. А потім залишаються незадоволеними тим, як самі чоловіки ставляться до них.

Про те, яким чином жінка руйнує чоловіка в чоловікові, розповідає РБК-Україна (проект Styler) завдяки ексклюзивній інформації від психолога Тетяни Овчаренко.

Як жінка руйнує чоловіка в чоловікові

Тетяна перш за все розповіла про те, які вчинки зі сторони жінки можуть вплинути на чоловіче его, яке є "кнопкою старту" для чоловічих досягнень та впливає на поведінку.

"В першу чергу, думаю, це буде знецінення всіх дій та вкладів чоловіка. Це неповага до його потреб, особистого простору, не бачення у ньому його особистості, людини зі своїми почуттями, процесами, переживаннями. Чоловіки - це теж живі люди, яким буває ще складніше, ніж нам може здаватися", - каже психолог.


Овчаренко також розповіла та назвала речі, на які варто звернути увагу у чоловічій поведінці. І про те, чи можна помітити, як руйнується чоловік зсередини.

"Це може проявлятися різними шляхами: хтось йде глибоко в себе, хтось в агресію (пасивну чи відкриту), хтось у роботу, затримки на роботі, тобто йде уникнення контакту з жінкою. В крайнощах - це алкоголь та інші шкідливі залежності. Але зазвичай ми бачимо, що іншій людині погано, вона страждає та не завжди хочемо це визнавати, тим паче брати на себе відповідальність і зупиняти свою токсичну поведінку стосовно партнера", - зауважила.


Styler запитало у психолога, з якими жінками поруч чоловіки стають м‘якими та руйнують в собі сильного і власного партнера по відношення до них.

"З одного боку, м’якість - це не про слабкість. Для мене це про силу та чуттєвість, доброту, в тому числі й чоловічу ніжну натуру, яка і дарує нам багато тепла та турботи, якої ми жадаємо”. З іншого боку, може бути інша ситуація, коли відповідальний та цілеспрямований, завжди чоловік, який діє - перетворюється на апатичного та не бажаючого реалізовуватись і рухатись вперед. Ось тут і постає питання: де я йду у перекос свого проявлення? Стаю мамою, чоловіком у стосунках?", - пояснює Овчаренко


Але свою відповідь Тетяна доповнила тим, що бувають випадки, коли починає спрацьовувати страх та сценарій "я все сама" у жінки й вона відбирає у чоловіка його частину ініціативи, починає з ним конкурувати за владу і в кінці залишається не з тим результатом, якого очікувала.

"Ми маємо вплив один на одного, маємо силу, яка може або створювати, або руйнувати. Та разом з тим, у кожного є вибір та можливість вибудовувати кордони: продовжувати тонути у прірві розрухи (тобто самому себе руйнувати) або щось з цим робити. Інколи єдиний вихід - це завершення таких стосунків, у яких ми починаємо руйнувати самі себе і партнера", - зауважує психологиня.


Тетяна також розповіла, чого категорично не можна робити жінкам, якщо вони все ж таки хочуть бачити поруч з собою сильного та рішучого чоловіка:
  • не можна бути нецікавою самій собі
  • не можна знищувати себе різними способами та не дозволяти собі бути щасливою як окремо, так і у стосунках. Повага до себе дорівнює повага до партнера і навпаки.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: