Завантаження ...

В Сумах поліцейські оголосили іноземцю підозру у вчиненні розбійного нападу

Витративши в закладі державної лотереї всі гроші, чоловік вирішив компенсувати їх своєрідним способом – погрожуючи працівниці пістолетом виніс з приміщення сейф.Витративши в закладі державної лотереї всі гроші, чоловік вирішив компенсувати їх своєрідним способом – погрожуючи працівниці пістолетом виніс з приміщення сейф.

За кілька хвилин зловмисник був затриманий працівниками приватної охоронної фірми,які і викликали поліцейських.

Правоохоронці вилучили пістолет, сейф , а самого іноземця-порушника для дачі свідчень доставили до відділу поліції. Там з’ясували, що йому 33 роки, з яких більше десяти він мешкає на Україні. Зі слів чоловіка весь день і ніч він провів в закладі і витратив всі гроші. Після чого вирішив їх « відшкодувати». Взяв вдома пістолет і шапку, яку в подальшому використовував як маску для обличчя і повернувся , аби забрати сейф, в надії, що там будуть гроші.

Миттєва реакція співробітниці закладу, яка натиснула кнопку виклику охорони завадила зловмиснику залишитись не викритим. Хоча йому вдалося винести з приміщення державної лотереї невеличкий за розміром сейф, а ось далеко втекти - ні. Працівники охоронної фірми затримали чоловіка фактично біля сусідніх із закладом будинків.

У Сумському відділі поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 КК України. Порушник затриманий в порядку стаття 208 КПК України. За скоєне йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: